Populairste onderwerpen
Uw account
Maak uw eigen account aan en de website zal uw bezoek herkennen en reageren op uw interesse- gebieden.

Defect apparaat vaak oorzaak brand

Een defect of verkeerd gebruik van een apparaat of product is veruit de grootste oorzaak van brand in ons land. In maar liefst 55 procent van de brandgevallen is de oorzaak daarin te zoeken.

Dat blijkt uit een steekproef van Salvagecoördinatoren in de maanden januari en maart 2010. Andere oorzaken van brand zijn onder meer brandstichting (11%), vuurwerk (6%), spelen met vuur (5%) en roken (4%).

Schade door brand kunt u enigszins voorkomen door in uw huis rookmelders op te hangen. Die slaan bij de eerste rookontwikkeling direct alarm. U kunt de brand dan misschien nog zelf bestrijden en verdere materiële schade beperken. Belangrijker nog is dat u gealarmeerd wordt als de brand uitbreekt terwijl u ligt te slapen. Dan kan een rookmelder uw leven redden.

Behalve vernietiging van eigendommen veroorzaakt brand vaak ook andere vormen van schade. Roetschade bijvoorbeeld of waterschade die ontstaat bij het blussen. Met een goede inboedelverzekering krijgt u dergelijke kosten vergoed. Wilt u weten welke inboedelverzekering het beste bij u past en bovendien betaalbaar is? Neem contact op met ons kantoor voor meer informatie.

09-07-2010
SNS Regio Bank
Den Ouden Assurantiën B.V. mag zich zelfstandig intermediair van SNS Regio Bank noemen.

Meer over SNS Regio Bank

Uw polisvoorwaarden online!

Op zoek naar polisvoorwaarden? Download hier de voorwaarden van de maatschappijen waar wij mee samenwerken. Wel zo gemakkelijk!

Klik hier!

Goed verzekerd op weg

Een nieuwe auto gekocht? Wij bieden scherpe premies,  prima voorwaarden en een uitstekende service!

Meer over autoverzekeringen

Een hypotheek op maat

Heeft u een weloverwogen en onafhankelijk hypotheekadvies nodig? Dan bent u bij ons aan het goede adres.

Meer over hypotheken

Hoe staat het met uw pensioen?

Heeft u door de kredietcrisis nog meer vragen over uw pensioen dan u al had? Wij zetten uw situatie graag voor u op een rijtje.

Meer over pensioen

Schade melden

Heeft u schade? Meld het ons dan zo snel mogelijk.
Want ook bij schade staan we voor u klaar!

Online schade melden
Themanieuws

Profiteer van het Den Ouden Voordeelpakket!

Ons kantoor
Kroonkruid 38
2914 BN NIEUWERKERK A/D IJSSEL

Tel.  0180 - 31 21 77
Fax  0180 - 31 41 29

Contact

Ik wil graag meer weten over Adfiz Ik wil graag meer weten over Stichting Erkend Hypotheekadviseur
Valid CSS 2.1 Product of DenK Internet Services